درباره ملل گوشت

درباره ملل گوشت

شرکت کیمیا کاوان کیهان | ملل گوشت

آنچه که باید درباره ملل گوشت بدانیم.

شرکت کیمیا کاوان کیهان با توزیع انواع  گوشت منجمدوگرم،فعالیت خود را آغاز کرده است.هدفمندی توام بابرنامه ریزی، استفاده ازتجهیرات مدرن سردخانه ای تمام اتوماتیک باتکنولوژیهای بروز رعایت استانداردهای داخلی وبین المللی ازجمله  استراتژیهای مهم  این شرکت می باشد.این شرکت با اولویت قراردادن کیفیت گوشت های وارداتی و همچنین ارائه دادن قیمت های مناسب و رقابتی و تسریع در توزیع و تحویل کالای مورد نیازقصد در ارائه خدمات بهتر و همکاری های متدوام تر با مشتریان و سازمان های مصرفی دارد.محصولات وارداتی و داخلی این شرکت شامل موارد زیر می باشد.

 

 

  • گوشت گوساله برزیلی ، گوست گوساله پاکستانی ،گوشت گوساله ایرانی.
  • گوشت گوسفند استرالیایی،گوشت گوسفند ایرانی،گوشت گوسفند گرجستانی،گوشت گوسفند ارمنستانی.
  • گوشت مرغ مادر و گوشتی.
    این شرکت با دارا بودن سردخانه 70 تنی زیر صفر در تبریز و دفاتر مرکزی و فروش در تهران-تبریزبه فعالیت خود  ادامه داده است.درجهت بهبود خدمات ارائه شده و همچنین ارائه بهترین کیفیت های موجود در تلاش میباشد.تاآمادگی خود را برای همکاری با سازمان ها،ارگان های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها و همچنین بیمارستان ها برای عرضه بهترین محصول گوشتی و پروتئینی اعلام نماید.

 

 

فروش گوشت های این شرکت به صورت عمده وخرده نیز امکان پذیر است.علاوه بر آن  مشتریان و صادرکنندگان نیز میتوانند به قیمت روز جهت ثبت سفارش با مدیر فروش در ارتباط باشند.

 

 

 

درباره ملل گوشتتوزیع و پخش محصولات

کیمیا کاوان کیهان باهدف توزیع و پخش انواع گوشت  و تحویل در اسرع وقت در سراسر کشور توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

 

 

 

 

 

سردخانه و تجهیزات نگهداریدرباره ملل گوشت

شرکت کیمیا کاوان کیهاان دارای امکانات و تجهیزات سردخانه ای مدرن و اتوماتیک و 70 تنی زیر صفر برای نگهداری انواع گوشت در بهترین شرایط می باشد.

 

 

 

 

 

 

واردات انواع گوشت

شرکت کیمیا کاوان کیهان با واردات انواع گوشت ازبهترین تامین کنندگان گوشت وبهترین وعالی ترین کیفیت ضامن  سلامت شماست.

پشتیبانی (استعلام قیمت آنلاین)